Textové pole: 																				
Vážený zákazníku,
vítáme Vás na stránkách zahradních rostlinek. Zabýváme se prodejem okrasných rostlin. Naleznete u nás sortiment rostlin pro Vaši zahrádku: trvalky, skalničky, okrasné traviny, listnaté dřeviny, jehličnany, pnoucí dřeviny, rostliny léčivé a dřeviny s jedlými plody, sortiment růží - včetně růží Austinových. V jarním období si u nás můžete vybrat ze sortimentu rostlin balkonových. Výběr ze sortimentu naleznete na stránce Sortiment .

Přijďte navštívit naši zahradu v Nahořanech nad Metují, viz. kontakt . V celém areálu jsou vysazovány rostliny na ukázku, viz. fotogalerie . Jste srdečně vítáni !

Rostlinky odebíráme od renomovaných českých ! zahradnických firem, rostliny jsou tedy přivyklé na naše klimatické podmínky, nabízíme je převážně kontejnerované , tím je zaručeno bezproblémové přijmutí vysázených rostlin kdykoli během vegetačního období.
Ceny uvedené v nabídce jsou orientační, během sezony se mohou měnit velikosti dodávaných rostlin a proto i jejich cena. Většina trvalek je k dispozici v kontejnerech 9x9 cm, během léta je nabídka trvalek i v 2-3 litrových kontejnerech. 
 
Těším se na Vaši návštěvu !      Kratěna Martin

O nás

Fotogalerie

Sortiment

Návrhy zahrad

Aranžování

Kontakt

Nahořany nad Metují

O nás

Sortiment

Foto galerie

Návrhy zahrad

Aranžování

Kontakt

2012 © zahradni-rostlinky

  ZAHRADNÍ
ROSTLINKYTextové pole: Nahořany nad Metují
( od BŘEZNA  do 30.října )
       Po : zavřeno
 Út až  Pá :  po domluvě